Get the Flash Player to see this player.

Bonusy a slevy pro ubytované hosty

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ

Vybíráte pobyt na horách, plánujete dovolenou o jarních prázdninách ? Využijte naši nabídku slev na ubytování v době od : 01.03. - 27.03.2024:

zdarma pobyt pro 1 dítě do 10 let v doprovodu dvou dospělých osob

*nabízené slevy nelze uplatňovat společně s voucherem POMAHEJ.CZ

Zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím rezervačního formuláře nebo emailem, obratem Vám vypracujeme cenovou nabídku. Využijte příznivých sněhových podmínek pro Vaše sportovní či rekreační aktivity. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu. Váš Kovárna team.

Bonusy k ubytování

Rezervujte si vícedenní pobyt pro min. 2 dospělé osoby a dle rezervačních podmínek penzionu /viz. záložka ceník/ a vyberte si jeden z nabízených bonusů :

  1. sleva návštěva sauny a fitness centra po dobu 2hod. /včetně zapůjčení ručníků a prostěradel/
  2. sleva návštěva tenisového hřiště po dobu 3hod. /včetně zapůjčení tenisových raket a míčků/
  3. sleva využití hřiště pro nohejbal, volejbal, hokejbal nebo fotbal po dobu 2 hod. /včetně zapůjčení míče na nohejbal, fotbal nebo volejbal, branek pro hokejbal/
  4. domluva se slevou na lezení na pískovcové věže, nahlédnutí a zapsání se do vrcholové knížky, slaňování a další nezapomenutelné zážitky, vše po dobu 3hod. v doprovodu zkušeného instruktora /včetně zapůjčení veškerého potřebného vybavení – sedací úvazky, karabiny, slaňovací a jistící prostředky, lana, helmy atd./ Vhodné i pro děti od 5 let. Zájem o tento zážitek je potřeba nahlásit min. 14 dní předem.

Fotogalerie Vašich aktivit.

Finská sauna a fitness Tenis Nohejbal Pískovcové horolezectví Jeskyně v Labském údolí. Cyklistika Klasické lyžování Lyřařská škola. Fitness.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz