Get the Flash Player to see this player.

Ubytování s dětmi v penzionu Na Kovárně v Tisé

Na zahrádce provozovny máme pro děti připravenou malou a velkou klouzačku, houpačku, lano na šplhání, malou a velkou hrazdu a několik oblíbených hraček jako například šlapací traktor, nákladní auto, bagr atd.. Zdatné děti mohou vylézt na start klouzačky po horolezecké stěnce. Travnatá plocha v okolí je vhodná na další možné dětské radovánky . Dětské hřiště je umístěno na zahrádce areálu a je bezpečně odděleno od veřejných prostor dřevěným a živým plotem.

Součástí penzionu je sportovní a tenisové hřiště s možností využití na tenis, malý fotbal, hokej, nohejbal a volejbal. Pro relaxaci potom finská sauna.

V hlavní budově je pro děti k dispozici společenská místnost s TV, satelitním výsíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro nejmenší děti zde máme připraven malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb.

Rodiny s dětmi jsou v penzionu Na Kovárně Tisá nejčastějšími hosty


Dětské hřiště penzionu Na Kovárně Tisá Zahrádka penzionu Na Kovárně Oslava pro děti v Penzionu Na Kovárně Tisá

Tisá a okolí je pro děti opravdový ráj na zemi

V okolí Tisé najdete bezpočet míst, kterými budou Vaše dětičky zajisté nadšeni. Při procházce skalními městy můžete prozkoumat různá zákoutí, jeskyně, tunely a průchody, které vybízí ke hře na schovávanou, cestami za pokladem či k jiným soutěžím dle Vašich nápadů. V letních měsících můžete k osvěžení a dětským radovánkám ve vodě využít přírodní koupaliště s písčitou pláží a dětským hřištěm v nedaleké osadě Ostrov. Jste vyznavači napětí při hledání ukrytých pokladů pomocí GPS, potom zadejte do svých vyhledavačů slova "geocaching Tisá" nebo "geocaching České Švýcarsko" a nechte se vést Vaší mapou. Společně s dobrodružstvím, které zažijete při samotné hře, budete také překvapeni, do jakých jedinečných míst budete navedeni a jaká krásná místa navštívíte. Cyklotrasy vedoucí v blízkém okolí Tisé a směrem do Českého Švýcarska a Krušných hor jsou převážně rovinatého charakteru, předurčeny pro malé závodníky.

V zimních měsících můžete v Tisé navštívit sjezdovku s vlekem , která je známá skvělou domácí atmosférou, nízkými cenami a příhodným sklonem pro lyžařský výcvik Vašich malých šampiónů. Pokročilí lyžaři najdou vhodné terény ve Ski areálu Zadní Telnice s rozsáhlou sítí sjezdových tratí, vleků a službami lyžařské školy. Přímo pod Tiskými stěnami /nad budovou : horská služba Tisá/ najdete kopec pro jízdu na saních a bobech.

Fotogalerie děti v Tisé

Cyklostesky v Tisé Cyklosteska Tisá - Ostrov Horolezectví s instruktorem v Tiských stěnách Horolezectví pro dospělé i děti Rájecké stěny místo s nezaměnitelnou atmosférou Tisá a zábavné dny pro děti Hřensko a divoká soutězka je pro děti nezapomenutelný zážitek Lyžování v Tisé Lyžařské středisko Telnice Skalní průchody v Tiských stěnách Tiské stěny v zimní krajině Zimní zahrádka a umělecké dílo ubytovaných dětí.

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz