Get the Flash Player to see this player.

Restaurace a bar Na Kovárně Tisá

Ve stylové restauraci /43 míst/ a salónku /20 míst/ nabízíme příjemné posezení, pořádání oslav a večírků.V restauraci je pro Vás připraven velkoformátový televizor se satelitním vysíláním, pro sledování významných sportovních a kulturních událostí, či Vámi vybraných programů. Všechny prostory pokryty bezdrátovým připojením WiFi pro možnost připojení k internetu.

V letním období lze využít pohoštění na zahrádce /28 míst/, kde jsou pro děti připraveny průlezky s klouzačkou, houpačkou, lanem na šplhání a lezeckou stěnkou.

Jistě si vyberete z bohaté nabídky našeho jídelního lístku a výborných jídel české kuchyně, minutek, rybích a drůbežích specialit. Každý den pro Vás připravujeme denní menu za výhodné ceny.

Čepujeme Pilsner Urquel 12° a Gambrinus 10°. K domácím moučníkům Vám nabídneme znamenitou kávu značky Gino ESPRESSO. Káva je v celém procesu výroby od sklizně suroviny metodou Picking (sklizeň pouze červených zralých plodů), až do zabalení konečného produktu zpracována ručně pod trvalou kontrolou. Tato dokonalá kombinace je dána použitím 100% kávy Arabica, ve směsi vybraných vysokohorských odrůd z Brazílie, Kolumbie a Guatemaly. Kávu podáváme odborně připravenou a čerstvě namletou na profesionálních strojích.

Fotogalerie restaurace Na Kovárně Tisá

Bar restaurace Na kovárně Tisá Restaurace s projekční TV v restauraci Na kovárně Tisá Stylové posezení Restaurace Na kovárně v Tisé je vybavena stylovým dřevěným nábytkem Salonek je oddělený od restaurace Terasa a zahrádka restaurace Na kovárně Tisá

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz