Get the Flash Player to see this player.

Pokoje penzionu Na Kovárně v Tisé

Ubytovací část penzionu je situována v I. podlaží budovy. K dispozici je celkem 5 pokojů o celkovém počtu 16 lůžek /s přistýlkami možno rozšířit kapacitu na 21 lůžek/. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a jsou stylově vybaveny dřevěným obložením a nábytkem, moderními koberci a el.vytápěním a dalším příslušenstvím. V ceně ubytování je možnost využívat společenskou místnost s TV, satelitním vysíláním, DVD přehrávačem, sbírkou DVD filmů a pohádek pro děti i dospělé, rádiem, projekčním plátnem a dataprojektorem. Pro děti zde máme připraven malý stoleček, dětský koberec a velký výběr hraček, stavebnic, stolních her a psacích potřeb. V pokojích i společenské místnosti je zákaz kouření !
V zahradní části provozovny je možné využít venkovní posezení s krbovým grilem a dětské hřiště. Další nabídkou našeho penzionu je tenisové hřiště (možno použít i na odbíjenou, nohejbal a fotbal), sauna a fitness koutek.

Ubytování je možné si objednat včetně snídaně, polopenze či plné penze. Penzion a restaurace jsou otevřeny celoročně.

Penzion Na Kovárně Tisá - pokoj č.1

2 lůžka + 1 přistýlka, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem, předsíň u vchodových dveří oddělující pokoj od koupelny a od chodby penzionu.
Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.1 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.1 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.1

Penzion Na Kovárně Tisá - pokoj č.2

4 lůžka + 1 přistýlka, prostorný pokoj, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem, předsíň u vchodových dveří oddělující pokoj od koupelny a od chodby penzionu.

Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.2 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.2 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.2

Penzion Na Kovárně Tisá - pokoj č.3

2 lůžka oddělená /nelze spojit/, samostatná koupelna s WC a sprchovým koutem, chodbička u vchodových dveří odělující pokoj od schodiště penzionu.

Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.3 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.3 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.3

Penzion Na Kovárně Tisá - pokoj č.4

2 lůžka + 2 vyvýšená lůžka + 1 přistýlka, samostatná koupelna s WC a vanou, chodbička u vchodových dveří oddělující pokoj od schodiště penzionu.

Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.4 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.4 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.4

Penzion Na Kovárně Tisá - apartman č.5

3 lůžka + 1 vyvýšené lůžko + 2 přistýlky, vybavená kuchyňka, lednice, varná plotýnka, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba, jídelní stůl, samostatná koupelna s WC a vanou, chodbička u vchodových dveří oddělující pokoj od schodiště penzionu.

Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.5 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.5 Penzion Na Kovárně Tisá, pokoj č.5

ODKAZY    Lezecká výstroj     Školení výškové práce     Horolezecká škola       

 

© Copyright 2009 Na Kovárně s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Design by www.Vanavi.cz